Ankara’dan Tur Programı

Ankara’dan Olympos Tur Programı

NOT: Aşağıdaki program her hafta kalkışlı turlar için geçerlidir. 4 Gece programlara aktiviteler aynı olacak şekilde + 1 gün eklenmektedir. Programa uyma zorunluluğu yoktur, dileyenler kendi bireysel tatilini yapabilirler.

Tekne Turu, gece kulubü, mehtap turu, yanartaş turu gibi ekstra ücretli etkinlikler katılım sayısına göre yapılmaktadır, talep yetersizliği olan ekstra etkinlikler gerçekleşmeyebilir. Program içeriği aynı kalacak şekilde etkinlik günleri değişkenlik gösterebilir.

Yazılı tur tarihlerinden bir önceki akşam Ankara’da aşağıda belirtilen noktalardan hareketle Olympos turumuza başlıyoruz.

23:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
23:10 Milli Kütüphane Büfe Durağı
23:25 Armada AVM
23:45 Ümitköy Köprüsü Alt

└►1.Gün: OLYMPOS TURU – OLMYPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS SAHİLİ – GECE EĞLENCESİ
10:30 Gerekli molaların ardından yaklaşık 9-10 saatlik yolculuğun ardından pansiyonumuza ulaşıyoruz ve müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin size yapacağı yönlendirmelerle hemen tatiline başlayabilir. Dileyen misafirlerimizle de öğleden sonra grup halinde Olympos Antik kentini dolaşıyoruz. Olympos antik kent gezimiz sonrasında Olympos tepesine çıkıyoruz ve o eşsiz manzarayı izliyoruz. Bu kısa gezimiz sonrası kendimizi Olympos Plajı’na bırakıyoruz. Olympos sahili ve antik kenti pansiyonumuza yürüme mesafesinde olup dilediğiniz an gruptan ayrılarak kendiniz pansiyona veya sahile gidebilirsiniz. Akşam saat 19:30’da pansiyonumuzda canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz.
22:30 Kemer Inferno veya Aura Club’a Hareket için Resepsiyon önünde buluşma. (Ekstra) (Corona önlemleri kapsamında yasak kalkana kadar Kemer’e şuan gidilmiyor, olympos bölgesindeki barlarda eğleniliyor.)
23:45 Kemer Inferno veya Aura Club’a giriş. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden Inferno veya Aura Club’da müthiş bir gece seni bekliyor.
03:30 Club’a veda zamanı, pansiyonumuza dönmek üzere hareket.

►2.Gün: OLYMPOS TURU – TEKNE TURU (ADRASAN VE SULUADA KOYLARI) – YANARTAŞ – OLYMPOS BARLARI
Pansiyonda alacağımız açık büfe kahlvatımız sonrası ortalama 10 civarı isteğe bağlı Tekne Turu için Adrasan’a hareket ediyoruz. (Ekstra) Adrasan’ın meşhur koylarından sizlere bahsetmişler miydi? Türkiye’nin en berrak koylarından biri olan Suluada’ya gidiyor ve tekne turumuzu gerçekleştiriyor ve bu enfes denizde yüzme fırsatı buluyoruz. Akşama kadar Teknemizle gezilmedik koy bırakmıyoruz ve hepsinde yüzme molaları seni bekliyor. Öğle Yemeğimizi Tekne’de alıyoruz. Akşama doğru alacağımız çay ve meyve ikramımız sonrasında tekne turumuzu sonlandırıyor ve tekrardan Olympos’da bulunan pansiyonumuza geçiyoruz. 19:30’da pansiyonumuzda canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeği sonra isteğe bağlı olarak 21:30 da hareket edecek şekilde Yanartaş turu gerçekleştiriyoruz (Ekstra). Yanartaş turuna yeterli talep olmaması durumunda Olympos barlarında eğleniyor ve keyifli bir akşam geçiriyoruz.

└►3.Gün: OLYMPOS TURU – ADRASAN SAHİLİ – SU SPORLARI – TEKNE MEHTAP TURU – OLYMPOS BARLARI
Pansiyonda alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle Adrasan Sahiline gidiyoruz (Ücretsiz ulaşım). Adrasan’a gelmek istemeyen misafirlerimiz gününü pansiyonumuzdan yürüyerek gidebileceği Olympos sahilinde geçirebilir. Adrasan sahili komple kumluk olup sahilde dolaşabilir, şezlong şemsiye kiralayabilirsiniz. Adrasan sahilinde aynı zamanda su sporları yapabileceğiniz alanda bulunmakta. Hava kararmadan Adrasan’dan ayrılıp tekrar Olympos’a konakladığımız pansiyona geçiyoruz. 19:30’da pansiyonumuzda canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeği sonra isteğe bağlı olarak Mehtap Tekne Turu için hareket ediyoruz.(Ekstra). Mehtap tekne turu kapsamında dilerseniz gece denize girebiliyorsunuz. Ortalama 00:00  gibi mehtap turumuzu sonlandırıyoruz ve konaklama yaptığımız Olympos’a konaklama yaptığımız pansiyona geçiyoruz.

└►4.Gün: KAHVALTI – ANKARA’YA DÖNÜŞ
Pansiyonda alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında odalarımızı boşaltıp ortalama 11:00 civarı pansiyon önünde buluşuyoruz ve Ankara ‘ya doğru hareket ediyoruz. 21:30 – 23:30 Trafik durumuna göre Ankara’ya varış ve Olympos Turumuzu sonlandırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Ulaşım