Olympos Angel’s Garden Pansiyon

Konum: Antalya / Olympos 
Konsept: Yarım Pansiyon 
Çocuk: 0-3 Yaş Ücretsiz 

Olympos Angel's Garden Pansiyon

Şehir kalabalığı ve boğucu şehir havası içerisinde bir nefes… Telaş ve stres arasında bir mola… Hızla akan zaman içerisinde bir anlık rahatlama ve kendini bulma…

Biz Olympos Angels Garden’in 14 dönümlük yeşil arazisini ağaçlarla, çiçeklerle, kuşlarla, tavuklarla, kısacası hayvan dostlarımızla paylaşıyoruz. Sabahları kümesten topladığımız yumurtalarla, dalından kopardığımız domates ve biberle kahvaltımızı yaparak güne başlıyoruz…

Bisikletlerimizi alıp çam ağaçları arasında yaptığımız bisiklet turunun ardından Akdeniz’in en güzel sahillerinden birinde serinliyoruz. Ve ardından ya Türk Hamamı’nda bitki banyosuyla, saunada ya da çamur banyosuna girip bedenimizi rahatlatıyoruz… Ruhumuzu rahatlatmak içinse kuş seslerini dinlerken yoga yapıyoruz. Ve sonrasında taze sebzelerden hazırlanmış akşam yemeğinin keyfine varıyoruz, tabi yanında güzel bir şarapla…

Olympos Angel’s Garden Pansiyon konsepti yarım pansiyon. 

Kalınan gece sayısı kadar açık büfe kahvaltı ve açık büfe akşam yemeği fiyatlara dahildir.

Olympos Angel’s Garden Pansiyon, Kemer Otogarı’na 36 km, Antalya Havalimanı’na 95 km mesafede konumlanıyor. Kumluca Otogarı’na 23 km mesafede konumlanıyor.

Olympos Angel’s Garden Pansiyon Fiyatları: ( Günlük değişebilmektedir )

Giriş – Çıkış tarihinizi ve kişi sayınızı belirleyin en avantajlı fiyat teklifleri için bizi arayın

0532 725 89 52

Olympos Angel’s Garden Pansiyon Fotoğrafları:

  • Adının hakkını veren bir müessese. Özellikle tavus kuşları ve hayrullah beyin güler yüzlülüğü oraya farklı bir renk katıyor.Daha önce buraya gelmediğim için pişman oldum.Artık bundan sonra tek tatil yerim olacak.

  • Buraya ilk gelişimiz 2009 du. Görür görmez aşık olduğumuz bu mekana bu yıl da dahil olmak üzere her yaz geldik. Tatilimiz Nerede başlarsa başlasın mutlaka Angels Garden da bitti. Dağların kabine yerleştirilmiş bir bir kuğuyu andıran bu yer nar ağaçları içinde, içinde gezinen tavus kuşlarının tüyleri kadar renkli huzuru doğayı sessizliğin içinden size fisildayan doğayı yaşama sukrederek dinleyebileyeceginiz eşsiz bir yer. Mekanın sahipleri yapmacikliktan gosteristen uzak samimi ve cok saygılı insanlar. Bir kez giderseniz kalbiniz ve ayaklarınız bir olup sizi mutlaka bir daha buraya getirecektir.
    Doğaya asla zarar vermeden tasarlanmış ahşap ve taş evler lezzetli ve sağlıklı yemekler güler yüz ve samimiyet sizi bekliyor. Doğayı beklemeyin hayatı ertelemeyin derim..

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda